Péče o vybavení

O boxerské rukavice, chrániče, boty a veškeré tréninkové vybavení se musíme starat. Vybavení bychom měli udržovat čisté a suché. Nejen, že tím prodloužíme životnost, ale hlavně budeme trénovat v příjemných podmínkách. Není zrovna příjemné trénovat v zapáchajícím vybavení. Znáte to. Dotrénujete, vyndáte ruce z mokrých boxerských rukavic, které po tréninku zrovna nevoní, svléknete veškeré chrániče a naházíte vše do batohu. Doma necháte jakžtakž uschnout a opět zaklidíte. A takto stále dokola. Časem začně vybavení zapáchat. Tomu lze ale pravidelnou péčí předejít. Případně již zapáchající vybavení dostat opět do formy. S vysoušečem FOR-DRY si pohodlně po každém tréninku vybavení vysušíte a zbavíte ho zápachu.

 
129
258011292580

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • dezinfekce Kód: FORDRYLZ2
  Likvidátor zápachu 0,2l
  Vyprodáno

  Doporučuji zakoupit ke všem boxerským rukavicím. Účinná dezinfekce sportovního vybavení. Boxerské rukavice a sportovní vybavení zbavíte nepříjemného zápachu. Objem 0,2l.

  129 Kč
 • likvidator zapachu Kód: FORDRYLZ
  Likvidátor zápachu 0,5l
  Vyprodáno

  Doporučuji zakoupit ke všem boxerským rukavicím. Účinná dezinfekce sportovního vybavení. Boxerské rukavice a sportovní vybavení zbavíte nepříjemného zápachu. 

  199 Kč
 • vysousec boxerskych rukavic Kód: FORDRY
  Vysoušeč boxerských rukavic
  Vyprodáno

  Vysoušeč boxerských rukavic, bot a chráničů FOR-DRY. Konec mokrého a zapáchajícího vybavení. 

  2 580 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.