Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Nůž Cold Steel 12DBST Safe Maker I, tlačná dýka

Nůž Cold Steel 12DBST Safe Maker I, velká tlačná dýka, oboustranně broušená čepel, gumová rukojeť, variabilní plastové pouzdro se závěsným řetízkem a klipsem.
1 660 Kč 1 371,90 Kč bez DPH
Vyprodáno
Velká tlačná dýka Tlačná dýka větších rozměrů od renomované nožířské firmy Cold Steel. Tento typ nožů je koncipován především jako sebeobranná zbraň, kdy rukojeť držíte sevřenou v dlani a čepel vyčnívá mezi prsty. Tento úchop je velmi jistý a těžko vám někdo takový nůž vyrazí z ruky. U tohoto modelu si uživatel může vybrat, zda chce nůž nosit na řetízku na krku, nebo na opasku, či lemu kalhot. Technické údaje Čepel je vyrobena z kvalitní japonské nerezové oceli AUS 8A, je oboustranně broušená. Rukojeť je vyrobena z pružného polymeru Kray-Ex, který neklouže a rukojeť se skvěle drží. S nožem je dodáváno plastové pouzdro s řetízkem pro zavěšení na krk a klipsem pro upevnění na opasek, či lem kalhot. Klips lze otočit a nosit nůž i "hlavou dolů".
Kód Kód: 12DBST
Jméno značky: Cold Steel
Kategorie: Tlačné nože, pěstní dýky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: