Způsoby doručení a dopravy

Osobní odběr - trapper (Praha 8, Zenklova 11/62)

Pouze výdejní místo. Objednejte zboží a zaplaťte online kartou nebo bankovním převodem. Jakmile dorazí platba na účet a zboží bude připravené k vyzvednutí, ozvu se. Pak bude možné zboží vyzvednout. Vyčkejte prosím potvrzení z mé strany. 

Výdejní místo je prodejna nožů a outdoorových potřeb Trapper. Při vyzvednutí zboží se tak můžete pokochat širokou nabídkou nádherných nožů.

Adresa výdejního místa:

Honza Mlejnek
Trapper
Zenklova 11/62
180 00  Praha 8 - Libeň
metro Palmovka / tramvajová zastávka Stejskalova
zobrazit mapu na Googlu

Otevírací doba: pondělí - pátek: 9:00 - 18:00 hodin, sobota: 9:00 - 15:00 hodin

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA. Platba je možná pouze předem - online kartou nebo bankovním převodem. Platba kartou ani v hotovosti při vyzvednutí zboží NENÍ možná.

 

Osobní odběr - For Warriors (Praha 9, Skřekovská 1340/6)

Showroom Chytrého bojovníka. Zde je možné prohlédnout a zakoupit zboží. Pouze po telefonické domluvě. Dostupnost požadovaného zboží si ověřte telefonicky předem. 

Adresa výdejního místa:

Honza Mlejnek
For Warriors
Střekovská 1340/6
182 00  Praha 8 - Kobylisy
metro Ládví / tramvajová a autobusová zastávka Štěpničná
zobrazit mapu na Googlu

Otevírací doba: pouze po telefonické dohodě v odpoledních či podvečerních hodinách. Honza Mlejnek - mobil: 608 128 232

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA. Platba je možná předem - online kartou nebo bankovním převodem. Nebo platba kartou při převzetí zboží. Platba v hotovosti při vyzvednutí zboží NENÍ možná.

 

Osobní odběr - kdekoliv na Černém mostě (Praha 9)

Poslední možnost osobního odběru. Nestíháte vyzvednout zboží přes den? Zboží si předáme na ulici kdekoliv na Černém mostě v Praze 9 ve večerních hodinách. Samozřejmě se musíme předem domluvit na místě předání. 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA. Platba je možná předem - online kartou nebo bankovním převodem. Nebo platba kartou při převzetí zboží. Platba v hotovosti při vyzvednutí zboží NENÍ možná.

 

ZÁSILKOVNA

Nabízíme také cenově příjemnou možnost zaslání zboží přes výdejní místa Zásilkovny. Zboží si můžete vyzvednout na vybraném místě Zásilkovny.

Cena za doručení přes výdejní místo Uloženky je 65 Kč při platbě předem. Při zaslání zboží na dobírku je cena 110 Kč.

 

Doručení na adresu

Zboží rozesílám na adresu přes dopravce Zásilkovny. Zásilkovna zvolí dopravce (DPD, inTime,...) dle svého uvážení, pro nejvýhodnější doručení balíku. Zásilku dopravce většinou doručí následující pracovní den po převzetí zásilky. Před samotným doručením Vás bude dopravce kontaktovat s termínem doručení. Pak stačí být v uvedený čas na místě a zboží převzít. Pokud Vám čas nevyhovuje, dá se s dopravcem domluvit. Zasílku zaplatíte přímo přepravci.

Cena za doručení Dopravcem je 95 Kč při platbě předem. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, je cena 140 Kč.

 

Česká pošta

Česká pošta je tradiční dopravce. Doručení bývá většinou bez problémů, ale někdy má své mouchy. Dlužno podotknout, že se stále lepší a začínají být spolehlivým dopravcem. Výhodou je, že kromě doručení na udanou adresu, nabízí možnost uložení na poště v místě bydliště. Zásilku si pak můžete vyzvednout, kdy se Vám to hodí a nejste závislí na dopravci.

Cena za doručení přes Českou poštu je 125 Kč při platbě předem. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, je cena 170 Kč.

Balík do ruky

Balík do ruky Vám Česká pošta přiveze až ke dveřím. Doručení je do 2 dnů. Jakmile Česká pošta od nás přebere balík, zašle Vám kód zásilky, podle kterého můžete sledovat zásilku prostřednictvím aplikace České pošty. Pokud Vás řidič nezastihne doma, zboží na 7 dní uloží na poště. 

Balík na poštu

Zásilka bude doručena na poštu v místě Vašeho bydliště. Jakmile tam bude balík připraven k vyzvednutí, budete informováni SMS zprávou. Po obdržení kódu zásilky jí můžete opět sledovat prostřednictvím aplikace České pošty.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.