Způsoby doručení a dopravy

ZÁSILKOVNA

Nabízíme také cenově příjemnou možnost zaslání zboží přes výdejní místa Zásilkovny. Zboží si můžete vyzvednout na vybraném místě Zásilkovny.

Cena za doručení přes výdejní místo Uloženky je 65 Kč při platbě předem. Při zaslání zboží na dobírku je cena 110 Kč.

 

Doručení na adresu

Zboží rozesílám na adresu přes dopravce Zásilkovny. Zásilkovna zvolí dopravce (DPD, inTime,...) dle svého uvážení, pro nejvýhodnější doručení balíku. Zásilku dopravce většinou doručí následující pracovní den po převzetí zásilky. Před samotným doručením Vás bude dopravce kontaktovat s termínem doručení. Pak stačí být v uvedený čas na místě a zboží převzít. Pokud Vám čas nevyhovuje, dá se s dopravcem domluvit. Zasílku zaplatíte přímo přepravci.

Cena za doručení Dopravcem je 95 Kč při platbě předem. Pokud si necháte zboží zaslat na dobírku, je cena 140 Kč.

 

Osobní odběr - TRAPPER (Praha 9, Skřekovská 1340/6)

Výdejní místo je Výdejna Trapper 

Adresa výdejního místa:

Honza Mlejnek
Výdejna e-shopu Trapper
Střekovská 1340/6
182 00  Praha 8 - Kobylisy
metro Ládví / tramvajová a autobusová zastávka Štěpničná
zobrazit mapu na Googlu

Otevírací doba: Po-Pá 9:00-17:00 hodin. Přesný čas předání objednávky domluvíme předem. Honza Mlejnek - mobil: 608 128 232

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA. 

 

Osobní odběr - kdekoliv na Černém mostě (Praha 9)

Poslední možnost osobního odběru. Nestíháte vyzvednout zboží přes den? Zboží si předáme na ulici kdekoliv na Černém mostě v Praze 9 ve večerních hodinách. Samozřejmě se musíme předem domluvit na místě předání. 

Osobní odběr je samozřejmě ZDARMA. Platba je možná předem - online kartou nebo bankovním převodem. Případně v hotovosti při předání, ale hotovost musíte mít přesně.