Dětská kimona

Nabízíme dětská kimona pro začínající malé bojovníky a bojovnice. Pro každý úpolový sport je třeba jiné kimono. Děti tak potřebují na trénink karate jiné dětské kimono než na judo nebo na taekwondo. A jak vybrat správnou velikost dětského kimona? Zaokrouhlete velikost dítěte na desítky centimetrů a poznáte požadovanou velikost. Například velikost dítěte 115 cm odpovídá velikosti kimona 120. Pokud je však dítě vysoké 119 cm, doporučeme již vybrat velikost 130. 

Dětská kimona na judo - používají se v úpolových bojových sportech jako je judo, aikido, BJJ, Ju-Jitsu, Aiki-Jitsu. Zkrátka všude tam, kde je na kimono kladen větší nárok, protože se při tréninku za kimono bojovníci drží a používají úchop za kimono k provádění technik. Kimona jsou pevná a mají zesílená a prošitá kolena pro delší výdrž.

Dětská kimona na karate - jsou vyráběny pro trénink karate v klasickém střihu. Dětská kimona na karate jsou oproti těm na judo lehčí a vzdušnější.

Dětská kimona na taekwondo (doboky) - tyto dětská kimona se od ostatních liší horním dílem. U kimon na taekwondo je vršek navlékán přes hlavu. Zde se navíc ještě rozdělují podle organizace - taekwondo ITF a taekwondo WTF.

 
495
9901495990
Značky

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 7 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.