Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž Cold Steel 21ST Spartan

Velký zavírací nůž Cold Steel Spartan 21ST, jednoruční otevírání, anatomicky tvarovaná rukojeť, kapesní klips, pojistka Tri-Ad, otvor na závěsnou šňůru.
3 080 Kč 2 545,45 Kč bez DPH
Vyprodáno
Zavírák inspirovaný Spartou Vynikající velký zavírací nůž od světoznámé nožířské firmy Cold Steel. Tvar rukojeti vychází z legendárních mečů, které používali válečníci starověké Sparty. Nůž skvěle sedí v ruce a nevyklouzne ani při silném sekání. Díky speciálnímu kolíčku se zubem na hřbetu čepele lze nůž pohodlně otevřít palcem jedné ruky, nebo "automaticky" při vytahování z kapsy, zaháknutím o lem. Technické údaje Čepel je vyrobena z vysoce kvalitní nerezové oceli AUS10A, která dobře drží ostří, je odolná proti opotřebení a zároveň je houževnatá. Rukojeť je tvořena vnitřními ocelovými příložkami, na kterých jsou střenky z velmi odolného materiálu Griv-Ex (Grivory) s protiskluzovou úpravou. Nůž je opatřen vylepšenou hřbetní pojistkou Tri-Ad, která je maximálně pevná a bezpečná. Nůž má přemístitelný kapesní klips a je dodáván včetně náhradního klipsu a šroubků.
Kód Kód: 21ST
Jméno značky: Cold Steel
Kategorie: Moderní zavírací nože
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: