Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž CRKT 5040 Raikiri

Speciální zavírací nůž CRKT 5040 Raikiri, nůž lze rozebrat bez použití nářadí, jednoruční otevírání, hliníkové střenky, kapesní klips, pojistka linerlock.
2 309 Kč 1 908,26 Kč bez DPH
Vyprodáno
Speciální zavírák s moderním designem Zavírací nůž od renomované firmy CRKT, který na první pohled zaujme svým futuristickým designem. Kromě toho má ještě jednu zvláštnost, a to možnost rozebrání bez použití nářadí. Stačí posunout páčku u hlavního čepu čepele do horní polohy a pomocí ozubeného kola povolit šroub na konci rukojeti. Poté lze oddělit obě střenky a čepel. Velká výhoda tohoto řešení spočívá v možnosti dokonale vyčistit nůž i v terénu a zajistit tak jeho bezporuchovou funkčnost. Technické údaje Na výrobu čepele byla použita kvalitní nerezová ocel 1.4116SS. Nůž lze snadno a rychle otevřít jednou rukou zatlačením na flipper. V otevřené poloze je čepel fixována pojistkou linerlock. Rukojeť je z masivních hliníkových profilů s matně šedou povrchovou úpravou. Na pravé straně rukojeti je kapesní klips.
Kód Kód: 5040
Jméno značky: CRKT
Kategorie: Moderní zavírací nože
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: