Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž CRKT 5400 XOC limitovaná edice

Exkluzivní zavírací nůž CRKT 5400 XOC, limitovaná edice 200 kusů, špičková kvalita, jednoruční otevírání, pojistka deadbolt, rukojeť z titanu a uhlíkového vlákna, kapesní klips.
34 220 Kč 28 280,99 Kč bez DPH
Vyprodáno
Mohutný zavírák z limitované edice Špičkový zavírací nůž opravdu impozantních rozměrů od renomované firmy CRKT. Je to mohutný těžký nůž pro náročné uživatele. Navíc se jedná o limitovanou sérii čítající pouhých 200 kusů, což tomuto noži dodává na exkluzivitě. Technické údaje Čepel je vyrobena ze špičkové vysokouhlíkové oceli CTS-XHP se skvělou výdrží ostří. Nůž je opatřen spolehlivou tlačítkovou pojistkou deadbolt, která v testech prokázala vysokou pevnost. Nůž se snadno otevírá jednou rukou zatlačením na flipper nebo pomocí oboustranného kolíčku a díky uložení čepele na kuličkovém ložisku je její chod velmi hladký. Příložky rukojeti jsou z titanu 6Al4V a střenky jsou vyrobeny z uhlíkového vlákna. Nůž je též opatřen přemístitelným kapesním klipsem.
Kód Kód: 5400
Jméno značky: CRKT
Kategorie: Damascénské a luxusní nože
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: