Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž Ganzo FH11-CF Firebird carbon

Elegantní zavírací nůž Ganzo FH11BK Firebird, jednoruční otevírání pomocí flipperu, čepel uložena na kuličkovém ložisku, pojistka linerlock, protiskluzové střenky z G10.
1 059 Kč 875,21 Kč bez DPH
Vyprodáno
Elegantní zavírák v carbonu Zavírací nůž od čínské firmy Ganzo, další varianta ze série Firebird, modelová řada FH, tentokrát se střenkami z carbonu. Nože z této řady mají čepel vyrobenou ze špičkové oceli D2, což je na kvalitativním žebříčku posouvá ještě výš. Perfektní zpracování, kvalitní materiály, čepel uložená na kuličkovém ložisku, elegantní design - tomuto noži prostě není co vytknout. Technické údaje Čepel je vyrobena ze špičkové nástrojové oceli D2, která dosahuje vysoké tvrdosti a skvěle drží ostří. Nůž lze snadno otevřít jednou rukou zatlačením na flipper, a díky uložení na kulčkovém ložisku je chod čepele velmi hladký a plynulý. V otevřené poloze je čepel fixována pojistkou linerlock. Střenky jsou vyrobeny z uhlíkového vlákna. Na pravé straně rukojeti je kapesní klips.
Kód Kód: FH11-CF
Jméno značky: Ganzo
Kategorie: Moderní zavírací nože
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: