Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž Siberia Havran damaškový

Ručně kovaný ruský zavírací damaškový nůž Siberia model Havran, anatomicky tvarovaná rukojeť, dřevěné střenky, hliníkové kování, hřbetní pojistka, kožené pouzdro.
6 390 Kč 5 280,99 Kč bez DPH
Vyprodáno
Ruský damaškový zavírák Siberia Ručně kovaný ruský zavírací nůž značky Siberia, při jehož výrobě byly použity tradiční kovářské postupy. Čepel je ukována ze tří různých druhů ocelí a vzniklý materiál má vynikající mechanické a řezné vlastnosti a krásnou kresbu na čepeli. Mohutný zavírák s výrazně anatomicky tvarovanou rukojetí, se kterým je radost pracovat. Skvělý nůž pro outdoor, myslivost a lov. Technické údaje Čepel je vyrobena z damaškové oceli a počet vrstev se pohybuje mezi 500 - 600. V tomto damašku jsou spojeny tři oceli, a to konkrétně C80W1, 100CR6 a 66MN4. Čepel je kalena na tvrdost 59 - 60 HRC. Na čepeli je drážka pro snadné otevírání. Nůž je opatřen hřbetní pojistkou. Příložky rukojeti jsou ocelové, střenky jsou z exotického dřeva wenge, kování je hliníkové a na konci rukojeti je otvor na závěsnou šňůru. Nůž je dodáván s pouzdrem z hovězí kůže.
Kód Kód: SIB066
Jméno značky: Siberia
Kategorie: Damascénské a luxusní nože
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: