Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž Siberia Nerost damaškový

Ručně kovaný ruský zavírací damaškový nůž Siberia model Nerost, jednoruční otevírání, střenky z mozaikového akrylu, pojistka linerlock, kožené pouzdro.
6 290 Kč 5 198,35 Kč bez DPH
Vyprodáno
Ruský damaškový zavírák Siberia Ručně kovaný ruský zavírací nůž značky Siberia, při jehož výrobě byly použity tradiční kovářské postupy. Čepel je ukována ze tří různých druhů ocelí a vzniklý materiál má vynikající mechanické a řezné vlastnosti a krásnou kresbu na čepeli. Štíhlý elegantní zavírák s moderním designem, vhodný do přírody i do města. Technické údaje Čepel je vyrobena z damaškové oceli a počet vrstev se pohybuje mezi 500 - 600. V tomto damašku jsou spojeny tři oceli, a to konkrétně C80W1, 100CR6 a 66MN4. Čepel je kalena na tvrdost 59 - 60 HRC. Nůž lze otevírat jednou rukou pomocí kolíčku na čepeli. Příložky rukojeti jsou ocelové, střenky jsou z mozaikového akrylu s převahou modrých odstínů. Nůž je dodáván s pouzdrem z hovězí kůže.
Kód Kód: SIB069
Jméno značky: Siberia
Kategorie: Damascénské a luxusní nože
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: