Vysoušeč boxerských rukavic

Vysoušeč boxerských rukavic, bot a chráničů FOR-DRY. Konec mokrého a zapáchajícího vybavení. 

2 580 Kč 2 132,23 Kč bez DPH
Vyprodáno

Přijdete domů, nasadíte boxerské rukavice na vysoušeč a za 20 minut je uklízíte suché a bez zápachu do batohu. Tohle je prostě geniální. Mnohem lepší, než rukavice sušit hodiny na topení nebo na sluníčku. Pokud jsou rukavice extrémně mokré, čas sušení se samozřejmě prodlouží. 

Vysoušeč FOR-DRY má opravdu široké využití. Pro bojovníky jsou nejzásadnější následující možnosti. Perfektně vysuší mokré boxerské rukavice, různé chrániče a boty, ale i tréninkové helmy. Vybavení nejen kompletně vysuší, ale díky ozónu zbaví i nepříjemného zápachu. Však znáte ten pocit, když dorazíte s mokrým vybavením z tréninku a do dalšího tréninku vám prostě nevyschne. Potom lezete do vlhkých rukavic a to není ono. Časem rukavice, boty a chrániče začnou zapáchat. Díky vysoušeči FOR-DRY se to už nestane. V rámci minut vybavení dokonale vysušíte. Čas sušení samozřejmě závisí na intenzitě propocení. Vysoušeč FOR-DRY je perfektní jak pro domácí použítí tak pro používání v tělocvičnách a gymech. 

A jak vlastně vysoušeč funguje:

Boxerské rukavice (případně jiné sportovní vybavení) nasadíte na vysoušeč FOR DRY. Přístroj automaticky začne s dezinfekcí ozónem a poté začně vysoušet. Můžete samozřejmě sušit i bez dezinfekce. Vysoušeč má z výroby přednastavený program sušení, který se dá libovolně měnit dle potřeby. Měníte čas ozónové dezinfekce a teplotu a čas sušení. Jakmile program skončí, vysoušeč se automaticky vypne. Dezinfekce ozónem je velmi účinná a perfektně likviduje napříjemný zápach rukavic a vybavení. 

Využití ve sportovních klubech

Vysoušeč FOR-DRY je perfektním pomocníkem v klubech, kde se půjčuje erární vybavení. Pravidelnou péčí se prodlouží životnost eráru. Nemluvě o tom, že bojovníci, kteří si erár půjčují nebudou nadávat, že vybavení je po někom spocené a smrdí,.

Další možnosti využití FOR DRY

Výše jsou vypsané možnosti využití, které využijem my, bojovníci. Vysoušeč toho umí vysušit mnohem více. Vysuší a zbaví zápachu různé druhy obuvi od tenisek po kozačky, lyžáky, kolečkové brusle, brusle na lední hokej a krasobruslení, lezečky a další. Pokud vyměníte nástavce, vysušíte i motorkářské helmy a různé jiné přilby.

Pro efektivní odstranění zápachu opravdu zanedbaného vybavení použijte v kombinaci s likvidátorem zápachu

Kód Kód: FORDRY
Kategorie: Bandáže a doplňky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: