Do 30. listopadu jsem v zahraničí. Vyřízení objednávky může trvat až týden. Osobní odběr je dočasně zrušen. Díky za pochopení.

Zavírací nůž Tokisu 18447 velký

Mohutný zavírací nůž Tokisu 18447, široká čepel uložená na kuličkovém ložisku, jednoruční otevírání, střenky z G10 a karbonu, pojistka linerlock, kapesní klips, nylonový sáček.
1 331 Kč 1 100 Kč bez DPH
Skladem
Mohutný zavírák s širokou čepelí Zavírací nůž od firmy Tokisu, který se díky své mohutnosti a těžké široké čepeli hodí zejména jako outdoorový nebo pracovní nůž. Má dobré dílenské zpracování a při výrobě byly použity kvalitní materiály. Je to spolehlivý nástroj, který zaujme i příznivce moderního designu. Technické údaje Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 7Cr17MoV a pro hladký chod je uložena na kuličkovém ložisku. Nůž se snadno otevírá jednou rukou pomocí oboustranného kolíčku, nebo zatlačením na flipper. V otevřené poloze je čepel fixována pojistkou linerlock. Rukojeť je tvořena ocelovými příložkami, na kterých jsou střenky z uhlíkových vláken a G10. Na pravé straně rukojeti je kapesní klips. Nůž je dodáván s nylonovým sáčkem.
Kód Kód: 18447
Jméno značky: Tokisu
Kategorie: Moderní zavírací nože

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: